September 6, 2020 @ 7:27 pm - posted by Aleksey

Dota 2 Турнір В Україні З Lan

Генеральний партнер новин Стати інфопартнером Кіберспорт у 2021 році: добірка головних трендів Зараз геймінг – це один із головних напрямів, який дає змогу рекламодавцям безпосередньо вийти на аудиторію міленіалів.

В обговореннях візьме участь Владислав Шовковський – президент Української асоціації електронного футболу. Чому відомі світові бренди інвестують у кіберспорт? У світовій спільноті кіберспорт уже давно перестав асоціюватися з розвагою підлітків. Зараз це величезна індустрія: призові в чемпіонатах досягають дев’ятизначних чисел, трансляції ігор ведуться 24/7 у форматі шоу та набирають мільйони переглядів. За прогнозами Newzoo, до кінця 2021 року аудиторія глядачів esports-заходів становитиме майже 650 млн осіб. До 2024 року експерти очікують, що їхня кількість наблизиться до мільярда. Український клуб NaVi зайняв 9-те місце в рейтингу найбагатших esports-організацій http://profngz.com.ua

призових, запуск UPEA HUB і соціальні проєкти: що буде в новому кіберспортивному сезоні 2021? Українська професійна кіберспортивна асоціація проанонсувала початок нового кіберспортивного сезону, який обіцяє бути наймасштабнішим в історії України! З нагоди прийдешнього Нового року та Різдва запускаємо святкову акцію: даруємо 30-відсоткову знижку на квитки eSPORTconf Ukraine 2021. Скористайтеся вигідною пропозицією вже сьогодні та дізнайтеся, як заробляти на кіберспорті!

Сервіс Esports Earnings поділився підсумковим рейтингом найбагатших кіберспортивних команд 2020 року. У першу десятку увійшов і легендарний український клуб Natus Vincere.

Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції Я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до політики конфіденційності сайту, яка доступнатут Доступ до конференції Спеціальна ціна діє до 28.02.2021 Презентації після конференції

З огляду на це індустрія кіберспорту стає великим рекламним майданчиком, у якого з’являються свої специфічні особливості. Бренди починають впливати на розвиток галузі, тому на ринку виникають нові течії та тренди. Докладніше про основні кіберспортивні тенденції у 2021 році читайте далі в матеріалі. Відкритий онлайн-ресурс статистики кіберспортивних досягнень Еsports Еarnings опублікував рейтинг найбільш популярних ігор 2020 року. Під час його формування враховували загальну суму призових, кількість проведених турнірів і кількість гравців, які брали в них участь. Глава Української асоціації електронного футболу Владислав Шовковський – учасник дискусії про можливості регіонального розвитку кіберспорту 7 квітня в межах eSPORTconf Ukraine 2021 відбудеться панельна дискусія про доходи в кіберспортивній галузі та перспективи її розвитку в регіонах країни.

Comments are closed.